KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8214325
nr 821 4325
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Axel Fridell (1894-1935), 'TAk i Paris', stämpelsignerad 1930, 25x17
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 april 2013
kl 20:03:34
300 kr
500 kr
600 kr
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell